aboutus

Guangzhou ELC Technology CO., Ltd

Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd Guangzhou ELC Technology CO., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: moonbox
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1000000-3000000
Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Guangzhou Yilai Chuang Technology Co, Ltd 2016 yılında kurulmuştur. Ar-Ge, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış bir şirket. Güzellik / sağlık bakımı, tüketici elektroniği, günlük ihtiyaçlar, endüstriyel ürünler vb. Konulara adanmıştır. Cilt, elektronik sağlık bakımı ve düzenli günlük ihtiyaçlar, insanların sağlığı ve güzelliği için iyi ürünler ve hizmetler sağlar ve insanların hayatları.

“Çevre koruma ve enerji tasarrufu” bakış açısından, Yilai Chuang Technology Co., Ltd., her bir ürünün doğal, basit, basit ve pratik olmasını savunmaktadır. “Yeşil” sonsuz bir temadır. Ürünlerin kullanım değerini büyük ölçüde artırmak, insanların tüketici pazarına yeni ve daha hayati ürünler getirmek ve insanların güzel ve sağlıklı yaşamları için yüksek kalite yaratmak için yenilikçiliği, profesyonel teknolojiyi ve çevre korumasını birleştirir.


-02-
Geçmiş

2016 yılında kurulan Guangzhou Yilai Chuang Technology Co, Ltd Ar-Ge, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Güzellik / sağlık bakımı, tüketici elektroniği, günlük ihtiyaçlar, endüstriyel ürünler vb. Konulara adanmıştır. Cilt, elektronik sağlık bakımı ve düzenli günlük ihtiyaçlar, insanların sağlığı ve güzelliği için iyi ürünler ve hizmetler sağlar ve insanların hayatları.
2016 yılında 4 üst düzey mühendis, 2 tedarik zinciri uzmanı ve 1 AI Doktora derecesinden oluşan, ürün geliştirme ve üretim konusunda zengin deneyime ve kaynaklara sahip bir çekirdek yönetim ekibi oluşturduk. Özellikle tırnak fototerapi makineleri alanında, LED uygulamalarında, sağlık hizmetlerinde tasarımda bir emsal var.
2017 yılında, piyasadaki popüler tırnak makinelerinin% 70'i şirketin tasarım ekibinden geldi. Tırnak fototerapi makinesi firmalarında önemli bir konuma sahiptirler. Ekip üyeleri yalnızca aynı endüstri geçmişine sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda ortak çabalarla şirketi güvenilir bir işbirliği haline getirmeyi umuyorlar. ortak.
2018 yılında, her zaman her ürünün doğal, basit, basit ve pratik olanlarını “çevre koruma ve enerji tasarrufu” bakış açısıyla savunmaktadır. İnsanların güzel ve sağlıklı yaşamlarına kaliteli ürünler üretmek için yenilikçiliği, profesyonel teknolojiyi ve çevre korumasını birleştirin.
Özel iş kapsamı: güzellik / sağlık ürünü tasarım araştırması, tırnak fototerapi makinesi güzellik ürünleri, elektronik tüketim ürünleri, aydınlatma ürünleri, aydınlatma ürünleri, spor malzemeleri tasarımı, üretim, satış, vb, OEM sağlayabilir, OEM OEM, Kart özelleştirme ve diğer servisler.

-03-
Hizmet

Başlıca işimiz, geleneksel ve gelişmekte olan endüstrilerdeki LED ürünlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasıdır. Özel iş kapsamı: güzellik / sağlık ürünleri tasarım araştırması, tırnak fototerapi makinesi güzellik ürünleri, elektronik tüketim ürünleri, aydınlatma ürünleri, aydınlatma ürünleri, spor malzemeleri tasarımı, üretimi , satış, vb, OEM sağlayabilir, ODM OEM, Kart özelleştirme ve diğer hizmetler yapıştırın.

LED tırnak kurutucu ve LED araba far endüstrisinde, Çin'deki ticaret şirketlerinin sayısı için OEM / ODM hizmetleri sunuyoruz. Birçok ürün yurtdışı müşterileri tarafından taahhüt edildi.

-04-
Ekibimiz

Takım çekirdek yönetimi

Çekirdek yönetim ekibimiz 4 kıdemli mühendis ve 2 tedarik zinciri uzmanı ve 1 AI Ph.D.'den oluşmakta olup, ürün geliştirme ve üretim konusunda geniş deneyime ve kaynaklara sahiptir. Ekip üyeleri sadece aynı endüstri geçmişine sahip olmakla kalmayıp, ortak çabalarla, şirketin müşteri güvenine layık bir ortak olacağını umuyorlar.

Yönetim ekibi (deneyim)

İletişim bilgileri